אלבום דיגיטלי, ספר גדילה של התינוק

יש לכם ילד קטן וחמוד בבית? אבל זה הקטן עוד גדול יהיה למה שלא נכין לו מתנה אלבום דיגיטלי, ספר גדילה. אתם זוכרים בזמנו היו ספרים כאלו עם כריכה קשה ועליהם מצוייר ציור של תינוק וכשפותחים את הספר בעמו הראשון יש ריבוע ריק שמסמל מקום לתמונה ומתחת יש כיתוב "נולדתי ב ….. " "שמי הוא ….." ואז צריך למצוא תמונה חמודה ולהדביק ובדפים הבאים כתוב הצעד הראשון שלי, או התלתל הראשון שלי ואפשר לחבר קווצת תלתל ועוד הרבה הרבה עמודים שמסמלים את השלבים הראשונים של התפתחות הילד שלנו. אבל התמונות היפות התבלו, והתלתל החמוד כבר ממש מאובק, זה הזמן לחשוב לעשות ספר כזה בסגנון של אלבום דיגיטלי.

אספו את כל התמונות שיש לכם, תמשיכו לנסות ולתעד רגעים מרגשים וראשוניים של הילד, הצעד הראשון, השן הראשונה, אם גזרתם לו את השיער בפעם הראשונה קחו את קווצת התלתל תניחו על נייר לבן עם קצת אור יום וצלמו, זה גם יכול להיכנס לאלבום, זה יהיה אלבום שחשוב שייקח זמן להכין אותו כי עובר הזמן עד שקולטים במצלמה את כל הרגעים הראשוניים של הילד.

הגעתם ליום המיוחל, יש לכם מספיק תמונות ותיעוד כתוב של הרגעים הראשונים של הילד, הכל תעלו למחשב, אתם יכולים לבנות את האלבום הדיגיטלי המיוחד של הילד לבד או להיעזר באיש מקצוע בתשלום או ללמוד את הנושא לבדכם הן דרך הקורסים באינטרנט וסרטונים ביוטיוב והן דרך מכללות שמלמדות ממש את נושא עיצוב אלבום דיגיטלי, העלו את הכל למחשבכם תדאגו שהתמונות יהיו מאוגדות ומסודרות בתיקיה אחת עליה תכתבו שם ברור "אלבום דיגיטלי לילד" או משהו כזה. תחפשו באינטרנט  איורים מקסימים של צעצועים של פעוטות, נעליים קטנות, בקבוקי חלב מגושמים גדולים כאלה עם פטמות, עריסה, דובי, כל איור שנראה לכם שמתאים לפעוט רך, ניתן לרכוש תמונות ניתן לצלם, הכל ניתן כיד הטובה עליכם, וכשתבואו לתוכנה תחשבו בסדר כרונולוגי, איך לסדר את הדברים, מה לכתוב בטקסטים שאמורים לתאר כל שלב ושלב בחיי הילד, תוסיפו תמונות מתאימות, תנו להם קצת טוויסט או היפוכי מראה, אפשר לתת אפקטים של צבע עדינים, או סתם כאילו לשפוך "כתמי צבע" שמסמלים את הקישקוש הראשון שלה או הבלאגן שעשה בבית עם האוכל וכו. הכל לאגד יפה יפה לקובץ דיגיטלי שיילך לבית דפוס וזהו הרי לכם ספר גדילה לילד שיישמח להיזכר בילדותו עם חיוכו השובב.

דילוג לתוכן